Janáčkův máj

Rubriky

Barokní zámek Kravaře Kostel sv. Bartoloměje Kravaře Barokní zámek Kravaře BULY ARÉNA | Hotelový a sportovní komplex

Program Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji

Město Kravaře » O městě » Program Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji

AKTUÁLNÍ INFORMACE KE KOTLÍKOVÝM DOTACÍM v roce 2017.
Připravuje se další kotlíková výzva. Žádosti bude možné opět podat elektronicky

Zhruba osm tisíc starých kotlů v Moravskoslezském kraji budou lidé moci vyměnit za nové díky dalšímu kolu „kotlíkových“ dotací.
Výzva pro občany odstartujte letos v červnu. Žádosti tentokrát bude možné podávat pouze elektronicky.
Moravskoslezský kraj obdrží od Ministerstva životního prostředí na výměnu kotlů téměř 900 milionů korun. Tentokrát však už nebudou podporovány kotle výhradně na uhlí a kombinované kotle (uhlí/biomasa) s ručním přikládáním, ale pouze automatické kombinované kotle, plynové kondenzační kotle, kotle výhradně na biomasu a tepelná čerpadla.
Příjem žádostí bude možný pouze elektronicky s následným doložením potřebných dokumentů v listinné podobě poštou nebo osobně.
Informace k druhému kolu kotlíkových dotací budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách www.lokalni-topeniste.cz, žadatelům jsou také stále k dispozici „kotlíkové“ kontakty: tel. 595 622 355,   e-mail: kotliky@msk.cz.