Obsah

Ubytování

hotely a motely

Hotel Buly Aréna

Tříhvězdičkový hotel s kapacitou 60 míst nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem a přístupem na Internet. Hostům i návštěvníkům hotelu je k dispozici restaurace s celodenním provozem.

penziony

Penzion Buly Centrum

Stylová restaurace s vinárnou nabízí 4 dvoulůžkové a 4 třílůžkové pokoje.

apartmány

penziony

ubytování

Ubytování Kravaře - Mgr. Ing. Lenka Prokschová

Poloha - 8 km od Opavy. Kvalita - útulné nové pokoje (1 dvoulůžkový a 2 pětilůžkové) a koupelny, TV, připojení k internetu, terasa, parkování i pro nákladní vozidla. Cena - levné ubytování - cena za osobu od 130,- Kč do 280,- Kč. Jste u nás vítáni! Naše ubytování je vhodné jak pro firmy, větší skupiny i jednotlivce. Je nutné dohodnout čas příjezdu předem, ubytování nemá recepci..

penziony

Restaurace Slanina

Penzion s kapacitou 15 osob nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a připojením na Internet. Penzion je nově zrekonstruovaný.

restaurace a motoresty

Restaurace na golfu

Restaurace se nachází v samostatném SILESIA GOLF RESORTU, který kromě golfu nabízí ubytování a wellness. Restaurace je umístěna v těsné blízkosti zámeckého parku v Kravařích ve Slezsku, který je určen nejen pro golfisty, ale také pro milovníky cyklistiky a turistiky.