Otevírání turistické sezóny

Představení

Město Kravaře leží v údolní nivě řeky Opavy, v nadmořské výšce 237 m n. m. Je vzdáleno 13 km jižně od polských hranic a 9 km východně od města Opavy. Historická oblast Horního Slezska, ve které se Kravaře nacházejí, se nazývá Hlučínsko. Toto území se specifickou minulostí, které zahrnuje téměř 30 obcí, si uchovává charakteristické nářečí, kroje i zvyky.

Nejhledanější

 

 

 tlačítko centrum společných služeb
tlačítko Kompostery
tlačítko Forenzní značení kol-termíny
tlačítko kotlíkové dotace
tlačítko zámek
tlačítko městský úřad
tlačítko úřední deska
tlačítko odpady 2014 + informace
tlačítko hlášení místního rozhlasu
tlačítko odkazu na granty a účelové dotace
Tlačítko formuláře

Základní informace

Městský úřad Kravaře
Náměstí 43
747 21 Kravaře

Tel.: 553 777 911
Fax: 553 777 922
E-mail: posta@kravare.cz
WWW: www.kravare.cz
ID datové schránky: iv5bfnz

QR KOD

Logo - www.Mapy.cz

Úřední hodiny pro veřejnost

Pondělí: 8:00 - 17:00 hodin
Středa: 8:00 - 17:00 hodin
Čtvrtek: 7:00 - 15:00 hodin
Pátek: 7:00 - 12:00 hodin

Bankovní spojení: 1846631329/0800

IČ: 00300292
DIČ: CZ00300292

Bankovní spojení ČNB pro příjem dotace: 94-3214821/0710

Turistické informační centrum Logo - facebook - odkaz na facebook
Kontakt: Náměstí 43, Kravaře
Tel.,Fax: 553 777 955
WWW: infocentrum.kravare.cz
E-mail: infocentrum@kravare.cz

Odkazy

 
na městském úřadě v Kravařích přijímáme platební karty
online rezervace na úřad
problem report - nahlášení problému
eveza - profil zadavatele
tlačítko s odkazem na Portály správců inženýrských sítí
jednotné kontaktní místo

Nabídky práce

 


Barokní zámek Kravaře Barokní zámek Kravaře Barokní zámek Kravaře | Zámecký park BULY ARÉNA | Minigolf Hlavní budova Městského úřadu Kravaře, Náměstí 43 Zámecký park SILESIA GOLF RESORT KRAVAŘE BULY ARÉNA | Ledová plocha SILESIA GOLF RESORT KRAVAŘE BULY ARÉNA | Hotelový a sportovní komplex BULY ARÉNA | Hotelový a sportovní komplex BULY ARÉNA | Hotelový a sportovní komplex BULY ARÉNA AQUAPARK KRAVAŘE BULY ARÉNA AQUAPARK KRAVAŘE

Prohlášení o přístupnosti

Město Kravaře » Prohlášení o přístupnosti

Na webových stránkách města Kravaře jsou zveřejňovány informace související s výkonem veřejné správy tak, aby se nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Forma uveřejňovaných informací se snaží maximálním způsobem vyhovět požadavkům kladených vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňovaných informací  souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

 

Pravidlo č. 3

Stránky využívají kaskádové styly CSS a doplňky Java Script. I bez těchto doplňků jsou stránky standardně ovladatelné a plně použitelné. Každá webová stránka a odkaz je funkční. Ankety a diskuzní fóra používají cookies a pro správnou funkci je zapotřebí mít cookies zapnuté. Pro zobrazení stránek bez kaskádových stylů je možné použít standardních funkcí prohlížeče zobrazení bez stylů (Zobrazit - Styl - Bez stylu).

 

Pravidlo č. 9

Na stránkách jsou zveřejněny informace i v jiných typech formátů. Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty jsou příliš rozsáhlé a je vhodnější jejich stažení. Dokumenty zvěřejněné na stránkách jsou možné zobrazit v programovém vybavení, které je možné zdarma stáhnout z internetových stránek a nainstalovat  na počítač.

Jedná se o tyto formáty:

  • doc, docx - Microsoft Word Viewer nebo kancelářský balík Open Office
  • ppt, pptx - Microsoft PowerPoint Viewer nebo kancelářský balík Open Office
  • xls, xlsc - Microsoft Excel Viewer nebo kancelářský balík Open Office
  • pdf - Adobe Reader

Odkazy :

Pravidlo č. 17

Opakující se obsah je možné přeskočit pomocí speciálních odkazů. Tyto odkazy jsou pomocí kaskádových stylů skryté, avšak zobrazí se při procházení nabídky pomocí klávesnice (TAB)

 

Pravidlo č. 20

Součástí hlavní nabídky je také odkaz na mapu webových stránek. Na stránkách je možné vyhledávat pomocí vyhledávacího formuláře, který se nachází vždy na stejném místě a je stále k dispozici.

 

Veškeré texty, týkající se obsahu stránek, jsou definovány v relativních jednotkách a je možno libovolně upravovat jejich velikost pomocí standardních nástrojů internetového prohlíčeže (Ctrl + posun kolečkem myši v Internet Exploreru a Mozilla Firefoxu).

 

Součástí webových stránek je také CSS styl pro tiskovou verzi. Všechny stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoliv omezení standardními prostředky internetového prohlížeče (standartně ikona tiskárny v navigační liště prohlížeče, nebo přes menu Soubor - Tisk).