Obsah

Ubytování

hotely a motely

Hotel Buly Aréna

Tříhvězdičkový hotel s kapacitou 60 míst nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem a přístupem na Internet. Hostům i návštěvníkům hotelu je k dispozici restaurace s celodenním provozem.

penziony

Penzion Buly Centrum

Stylová restaurace s vinárnou nabízí 4 dvoulůžkové a 4 třílůžkové pokoje.

Restaurace Slanina

Penzion s kapacitou 15 osob nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a připojením na Internet. Penzion je nově zrekonstruovaný.

apartmány

ubytování

Ubytování Kravaře - Mgr. Ing. Lenka Prokschová

Poloha - 8 km od Opavy. Kvalita - útulné nové pokoje (1 dvoulůžkový a 2 pětilůžkové) a koupelny, TV, připojení k internetu, terasa, parkování i pro nákladní vozidla. Cena - levné ubytování - cena za osobu od 130,- Kč do 280,- Kč. Jste u nás vítáni! Naše ubytování je vhodné jak pro firmy, větší skupiny i jednotlivce. Je nutné dohodnout čas příjezdu předem, ubytování nemá recepci..

restaurace a motoresty

Restaurace na golfu

Restaurace se nachází v samostatném SILESIA GOLF RESORTU, který kromě golfu nabízí ubytování a wellness. Restaurace je umístěna v těsné blízkosti zámeckého parku v Kravařích ve Slezsku, který je určen nejen pro golfisty, ale také pro milovníky cyklistiky a turistiky.

Restaurace "Na hřišti"

se nachází v areálu hlavního hřiště TJ SK Kravaře.

Restaurace "U Šťura"

se nachází mostu přes reku Opavu. Restaurace nabízí polední menu, sezónní venkovní posezení.

Restaurace Damika

se nachází poblíž vstupu do zámeckého parku a nabízí příjemné prostředí komornějšího rázu. Během týdne nabízí také polední menu, sezónní venkovní posezení.

vinárny